Aktuality

Rozvoj infrastruktury SMO

Společnost PERFECTED s.r.o. se stala vítězem otevřeného výběrového řízení veřejné zakázky Rozvoj metropolitní komunikační infrastruktury Statutárního města Ostravy. Tento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Akční nabídka

Využijte akční cenové nabídky na námi dodávané nehořlavé kabelové systémy. Jedná se o kabely se zachováním funkčnosti při požáru a dále splňující veškeré požadavky dané zákonem (vyhláška č. 23/2008 Sb.). Bližší informace získáte u našich obchodníků.

Přípolože HDPE trubek

Společnost PERFECTED nabízí nově obcím a městům možnost participace města na projektované výstavbě optických tras formou přípolože ochranných HDPE trubek pro další zakládání kabelů.

Prezentace infostojanů na veletrhu URBIS

Venkovní informační obrazovky budeme předvádět na veletrhu URBIS v Brně konaném od 12. do 16. dubna před pavilonem V. Informační displeje jsou vhodné jako „informační nástěnka“ a navigační médium pro obecní / městské úřady, reklamní poutač, ale lze jej koncipovat např. jako stojan První pomoci. Více informací k venkovním stojanům zde.

Prezentační set TECH Board na Mezinárodní konferenci

Koncem října jsme se v Praze zúčastnili Mezinárodní bezpečnostní konference - Fyzická ochrana vybraných objektů elektrizační soustavy. V rámci konference bylo použito interaktivní zařízení, které dodává naše společnost, mobilní interaktivní tabule značky Tech Board (PDF).
Nyní nabízíme tento set za zcela bezkonkurenční cenu! (PDF)

Zahájení provozu LCD stojanů IMOTION v Budapešti

V polovině září se ředitel společnosti PERFECTED ing. Stuchlík zúčastnil spolu se zástupci výhradního dovozce TECH-STORE s.r.o. slavnostního spuštění provozu digitálních LCD stojanů Imotion. V maďarské metropoli Budapešti byl spuštěn pilotní projekt, ve kterém jsou poutače koncipovány zároveň jako infopoutače a stojany První pomoci. Celá zpráva

Tisková zpráva – Otevření nové budovy Městské policie v Kutné hoře

V pondělí 20. září jsme se zúčastnili slavnostního otevření nového sídla Městské policie v Kutné hoře. Společnost PERFECTED se podílela na výstavbě nové budově kompletní dodávkou slaboproudých systémů. Celá zpráva

Prezentační tabule TECHBoard

Společnost Perfected s.r.o. nyní testuje nové interaktivní tabule TECHBoard určené pro prezentaci a výuku. Tyto tabule jsou plně elektronické, dotykově ovládatelné perem i prstem a možností povrchové úpravy pro využití jako standardní bílé tabule. Celá technologie funguje na bázi přední projekce - využívá stávajícího vybavení škol a firem data-projektory, ke kterým se připojuje interaktivní tabule prostřednictvím PC nebo notebooku. TECHBoard je plně kompatibilní s výukovými lekcemi používanými při výuce v ČR. Technologie TECHBoard má jedinečnou výhodu oproti konkurenci v jednoduché manipulaci, možnosti přemístění v rámci tříd, místností, budov při umístění do stojanu (od 40kg) za velmi příznivé pořizovací ceny. Nová technologie TECHBoard za převratně nízké ceny tak svou cenou prakticky nemá konkurenci. Konkurovat jí dnes mohou už jen prakticky jednoduché zobrazovače, jako jsou projekční plátna apod.

Novinka v záznamu dat – disková pole Coraid

První instalovaná disková pole Coraid společností Perfected s.r.o. potvrdila očekávání klientů. Jedinečný způsob připojení diskového pole AoE (ATA over Ethernet) umožňuje daleko rychlejší možnost přístupu k ukládaným datům než u připojení Fiber Channel (speciální infrastruktura - optické připojení - nutnost speciálních aktivních prvků) nebo iSCSI (infrastruktura LAN - drátové připojení) při nižších pořizovacích nákladech a nižších nákladech na budovanou IT infrastrukturu. Pole Coraid v zahraničí používají aplikace, kde je třeba se maximálně spolehnout na bezpečnost ukládaných dat a rychlý přístup k nim. Nově instalovaná disková pole našim klientům (město Příbram,…) pro kamerové systémy, ICT centra a další aplikace, tak přináší do ČR nejmodernější technologii záznamu dat používanou NASA, námořnictvem USA nebo sítěmi nemocnic v Itálii.

Průmyslové switche a aktivní prvky LCSI

Teplotně odolné prvky LCSI s dlouhou zárukou získávají stále větší oblibu v aplikacích používaných našimi zákazníky. Konkurenční a zatím nejrozšířenější řešení switchů a aktivních prvků využívá pro uchování optimální pracovní teploty spousty mechanických dílů (větráky apod.). Prvky LCSI ve speciálních obalech elegantně odbourávají tuto zbytečnou technologickou náročnost a získávají vlastnosti pro možnost využití od -45°C až po +70°C za jednoznačně nižších pořizovacích a provozních nákladů. Kromě průmyslových a venkovních použití jsou tyto prvky stále častěji vyžadovány i pro aplikace v rámci budov.

Novinka

Nabídku produktů jsme rozšířili o inovativní projekční techniku založenou na unikátním způsobu přední projekce. Kompletní set – projektor SCP716, anotační senzor, víceloúčelovou interaktivní tabuli a patentované sklopné rameno – již dnes k plné spokojenosti využívá Vyšší policejní škola a Střední policejní škola MV v Praze, Pod Táborem 102/5. Více informací

Podporujeme sport

Společnost PERFECTED se stala mediálním partnerem Brněnského svazu malé kopané.

Tisková zpráva – Otevření uhelné skládky v Komořanech

Dne 27. 1. 2010 byla za účasti tisku a dodavatelů otevřena společností United Energy nová uhelná skládka v Komořanech u Mostu. Mezi dodavateli, kteří se na stavbě skládky aktivně podíleli a kteří oficiálně skládku otvírali, patřili i zástupci společnosti PEREFECTED. Celá zpráva

Nabídka komponent

Společnost PERFECTED s.r.o. nově nabízí jednotlivé prvky pro kamerové a dozorové systémy, jejich softwarové nadstavby a hardwarové doplňky té nejvyšší možné kvality a technické úrovně. Jedná se o velkoplošné zobrazovací jednotky a projekční stěny od společnosti Vtron, velkokapacitní datová úložiště a disková pole založené na otevřeném komunikačním protokolu ATA-over-Ethernet (AoE) a síťové prvky a produkty. Bližší informace k produktům.

Seminář Pořízení a provoz MKDS

Začátkem února jsme spolupořádali v Brně seminář na téma pořízení a provozování městských kamerových a dohlížecích systémů. Na přednáškách jsme se podělili o naše bohaté zkušenosti z návrhu, realizace a servisu městských kamerových systémů.

« Předchozí zprávy