Aktuality

Nová pobočka

Od 1.1. 2018 otvírá společnost PERFECTED s.r.o. novou pobočku v Pelhřimově.

Odborné vzdělávání zaměstnanců společnosti PERFECTED s.r.o.

Firma PERFECTED zahájila aktivity spojené s komplexním systémem vzdělávání zaměstnanců a zvýšení jejich kvalifikační úrovně vedoucím k celkovému zvednutí kvality a profesionality poskytovaných služeb. Vzdělávací celek je součástí projektu s názvem Odborné vzdělávání zaměstnanců společnosti PERFECTED s.r.o., který je financován z ESF prostřednictvím OP LZZ a ze státního rozpočtu ČR.
Registrační číslo projektu: CZ.1.04/1.1.02/94.01010
Operační program: Lidské zdroje a zaměstnanost
Název globálního grantu: Adaptabilita a konkurenceschopnost
Čtěte více

Operační program

Rozvoj infrastruktury SMO

Společnost PERFECTED s.r.o. se stala vítězem otevřeného výběrového řízení veřejné zakázky Rozvoj metropolitní komunikační infrastruktury Statutárního města Ostravy. Tento projekt je spolufinancován z prostředků Evropské unie, Evropského fondu pro regionální rozvoj.

Akční nabídka

Využijte akční cenové nabídky na námi dodávané nehořlavé kabelové systémy. Jedná se o kabely se zachováním funkčnosti při požáru a dále splňující veškeré požadavky dané zákonem (vyhláška č. 23/2008 Sb.). Bližší informace získáte u našich obchodníků.

Přípolože HDPE trubek

Společnost PERFECTED nabízí nově obcím a městům možnost participace města na projektované výstavbě optických tras formou přípolože ochranných HDPE trubek pro další zakládání kabelů.

Prezentace infostojanů na veletrhu URBIS

Venkovní informační obrazovky budeme předvádět na veletrhu URBIS v Brně konaném od 12. do 16. dubna před pavilonem V. Informační displeje jsou vhodné jako „informační nástěnka“ a navigační médium pro obecní / městské úřady, reklamní poutač, ale lze jej koncipovat např. jako stojan První pomoci. Více informací k venkovním stojanům zde.

Prezentační set TECH Board na Mezinárodní konferenci

Koncem října jsme se v Praze zúčastnili Mezinárodní bezpečnostní konference - Fyzická ochrana vybraných objektů elektrizační soustavy. V rámci konference bylo použito interaktivní zařízení, které dodává naše společnost, mobilní interaktivní tabule značky Tech Board (PDF).
Nyní nabízíme tento set za zcela bezkonkurenční cenu! (PDF)

Zahájení provozu LCD stojanů IMOTION v Budapešti

V polovině září se ředitel společnosti PERFECTED ing. Stuchlík zúčastnil spolu se zástupci výhradního dovozce TECH-STORE s.r.o. slavnostního spuštění provozu digitálních LCD stojanů Imotion. V maďarské metropoli Budapešti byl spuštěn pilotní projekt, ve kterém jsou poutače koncipovány zároveň jako infopoutače a stojany První pomoci. Celá zpráva

Tisková zpráva – Otevření nové budovy Městské policie v Kutné hoře

V pondělí 20. září jsme se zúčastnili slavnostního otevření nového sídla Městské policie v Kutné hoře. Společnost PERFECTED se podílela na výstavbě nové budově kompletní dodávkou slaboproudých systémů. Celá zpráva

Další aktuality »