Aktuality

Zahájení provozu LCD stojanů IMOTION v Budapešti

V polovině září se ředitel společnosti PERFECTED ing. Stuchlík zúčastnil spolu se zástupci výhradního dovozce TECH-STORE s.r.o. slavnostního spuštění provozu digitálních LCD stojanů Imotion v maďarské metropoli Budapešti.

Provoz je pilotním projektem hned několika partnerů - správy města Budapešť, místního záchranářského systému, nákupního centra WestEnd, kde jsou první digitální poutače instalovány, a dalších, jako např. významného maďarského operátora.

Digitální infostojany IMOTION neslouží jen jako informační, navigační a reklamní médium, ale zároveň jsou navrženy jako "stojany První pomoci". Přímo v infopoutačích je umístěn oživovací defibrilátor a lékárnička. Na základě volání na tísňovou linku je volajícímu sdělen PIN kód k otevření stojanu a využití záchranných pomůcek. Následně může být spuštěna demosmyčka s postupnými kroky první pomoci.

V metropoli Maďarska bude postupně instalováno cca 40 - 50 digitálních LCD poutačů IMOTION. Díky nim se budou Maďaři pyšnit nejen dokonalou informační a navigační sítí pro své občany a turisty, bohatou nabídkou reklamních prostor pro partnery projektu a další inzerenty, ale zároveň četnou sítí První pomoci.

Videa - stojany IMOTION a jejich funkčnosti naleznete zde.

LCD stojan IMOTION LCD stojan IMOTION LCD stojan IMOTION


Aktuality »