Office

Společnost PERFECTED přichází s nabídkou OFFICE – komplexním řešením pro všechny oblasti slaboproudých, telekomunikačních, bezpečnostních a zabezpečovacích instalací pro Vaše kancelářské a provozní prostory.

Nabízíme Vám širokou škálu technologií dostupných na současném trhu a ověřených v našich aplikacích. Navrhneme Vám systém, který prováže tyto technologie do jednoduchého a účelného celku. Poskytujeme řešení pro již fungující kancelářské prostory, prostory po rekonstrukci či ve výstavbě. U novostaveb a rekonstrukcí rádi zpracujeme projektovou dokumentaci nebo se na její tvorbě můžeme podílet pro optimalizaci navržených řešení.

Kromě výše uvedených technologií jsou naprostou novinkou v nabídce společnosti disková pole s možností ukládání dat (souborů) a to až do řádů TB. Díky systému ukládání RAID jsou data zrcadlena a prakticky nezničitelná.

Dále nabízíme sluneční a bezpečnostní fólie na rovné skleněné plochy (okna, výlohy, vnější i vnitřní prosklené dveře). Folie jsou určeny nejen na ochranu majetku, k zabránění propustnosti UV paprsků, čímž prodlužují životnost nábytku, vystaveného zboží a dalšího vybavení (vyblednutí), ale také na ochranu zdraví klientů a zaměstnanců (vysypání vnitřních dveří…). Důležitým faktorem při použití folií je výrazné šetření energie (vytápění/klimatizace).

Nabídka OFFICE dále zahrnuje koordinaci se stavebními profesemi po celou dobu realizace, uvedení zařízení do provozu, následný servis a zákaznickou podporu.

Garantujeme dokonalou a dlouhodobě bezproblémovou činnost námi dodaných zařízení a optimalizaci pořizovacích i provozních nákladů. Snažíme se řešit Vaše problémy pomocí automatických nástrojů a tím Vám maximálně zpříjemňovat Vaši práci.

Nabídka OFFICE zahrnuje